Aktualijos

img_6567Šiandien dalyvavau bendrovės „Rhenus Svoris“ logistikos centro statybų pradžios ceremonijoje. Džiugu, kad Lietuva sulaukia vis daugiau užsienio investicijų, o tai rodo pasitikėjimą šalies ekonomika, kuriamos naujos darbo vietos.

Džiaugiuosi, kad ilgametės Lietuvos partnerės Vokietija ir Norvegija toliau plečia savo įmonių veiklą mūsų šalyje, taip stiprindamos Lietuvos ekonomiką, verslą ir pasitikėjimą tarp užsienio partnerių. Lietuvos geografinė padėtis – pusiaukelė tarp Rytų ir Vakarų – verslui leidžia pasinaudoti puikiai išvystyta logistikos infrastruktūra, prekėms keliaujant abiem kryptimis.

Planuojama, kad naujasis logistikos centras pradės veikti kitų metų pradžioje, jame atsiras papildomos darbo vietos kelioms dešimtims darbuotojų. Pagrindinis projekto investuotojas – „Baltic Sea Properties AS“ – norvegų kapitalo įmonė, o Vokietijos logistikos bendrovė „Rhenus Svoris“ taps ilgalaikiu nuomininku 10 metų laikotarpiui.

„Rhenus Svoris“ veiklą Lietuvoje pradėjo 1989 metais, kai Vilniuje buvo įkurta pirmoji privati transporto ekspedicinė firma Lietuvoje – „Svoris“. Šiuo metu „Rhenus Svoris“ yra atsakinga už grupės įmonių veiklą bei plėtrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Lietuvoje įmonė turi padalinius Vilniuje ir Kaune, pagrindinis biuras įsikūręs sostinėje.