Aktualijos

renovacijaBūsto energijos taupymo agentūros duomenimis, nuo Vyriausybės darbo pradžios pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą atnaujintų daugiabučių skaičius šią savaitę peržengė tūkstantį.

Kartu su renovacija, kuri visų pirma naudinga gyventojams, atsigavo ir statybos industrija, sukurta daug naujų darbo vietų, skatinamas vidaus vartojimas. Visa tai paskatino mūsų Vyriausybės pasirinktas naujas daugiabučių renovavimo modelis. Šią savaitę renovuotas tūkstantasis daugiabutis. Netrukus įsibėgės ir vadinamoji kvartalinė renovacija, apimanti ne tik pavienių daugiabučių sutvarkymą, bet ir gyvenimo kokybės gerinimą kvartalais.

2013 m. pradžioje Vyriausybė patvirtino naująjį daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo finansinį modelį, kuris padėjo pamatus vystyti visuotinį daugiabučių namų modernizavimą.

Valstybinei komisijai jau yra priduotas 1001 atnaujintas daugiabutis, skaičiuojant su birželio 20 d. priduotais namais Vilniaus g. 32, Šalčininkuose, Nepriklausomybės g. 20, Šalčininkuose ir Vilniaus g. 3, Lazdijuose.