Aktualijos

Baltic fashionŠiandien  atidarome jubiliejinę mados  ir tekstilės parodą, kuri  laikoma  svarbiu  verslo  įvykiu   Baltijos   ir Rytų  Europos regione.   Šios parodos podiumas suteikia galimybę  pademonstruoti  kūrybines idėjas, geriausią verslo  praktiką ir padeda  užmegzti  partnerystės kontaktus.

Šiemet sulaukėme   svečių  daugiau kaip   iš 20 šalių.    Dalyvių  geografija leidžia  daryti  išvadą, kad  ši paroda  tampa tiltu, skatinančiu bendradarbiavimą  tarp Rytų ir Vakarų.  Nuoširdžiai  sveikinu  itin gausią  Kinijos delegaciją, kurioje net 80-ies   aprangos  ir tekstilės įmonių  atstovai. Tai penktadalis visų  dalyvių.

Taip pat labai džiugu, kad pirmą kartą  savo nacionaliniame paviljone  prisistato daugiau kaip 30 Ukrainos  kompanijų, kurios Lietuvoje ieško  verslo partnerių. Nuoširdžiai sveikinu   visus parodos dalyvius, čia atvykusius jau ne pirmą kartą.

Šia proga noriu pažymėti, kad  Lietuvos aprangos ir tekstilės  pramonė  turi  ilgamečių ir gilių tradicijų, yra  stiprus konkurentas  tarptautinėje rinkoje.    Eksportuojama apie 75 procentų visos pagamintos produkcijos, kasmet  stabiliai didėja ir užsienio investicijos.    Tekstilės įmonės yra  inovacijų lyderės.

Ši paroda  tik patvirtina, kad Lietuva yra  imli naujoms  idėjoms ir noriai dalijasi savo patirtimi. Sveiki atvykę į parodą ir jauskitės kaip namie. Linkiu  naujų sumanymų, naudingų kontraktų ir kūrybinio įkvėpimo.