Aktualijos

jurasNetekome Juro Poželos.

Valstybė neteko susipratusio piliečio, tauta – vieno iš savo sūnų. Socialdemokratai prarado ypatingai talentingą ir charizmatišką jauną politiką, kuris turėjo visus duomenis užimti pačius aukščiausius postus – ir partijoje, ir valstybėje. Netekome bičiulio, malonaus ir įdomaus, aštraus proto ir puikaus humoro, šilto ir gero žmogaus. Mums jo labai truks.

Politiko kelią Juras Požela pasirinko ir ėmė tvirtai juo žengti labai anksti, turėdamas ir tam būtinas asmenines bei intelektines savybes, ir politinius genus bei patirtį, perduodamą iš kartos į kartą. Juras turėjo išskirtinį politiko talentą: jis buvo charizmatiškas, įžvalgus intelektualas, turintis puikią politinę nuojautą, gebantis prognozuoti ir numatyti keletą ėjimų į priekį, sutelkti aplink save bendraminčius ir palaikymo komandą, be to – tikrai progresyvus savo idėjomis ir moraline laikysena.

Deja, likimas kartais būna negailestingas. Juro gyvenimas ir jo netikėtas išėjimas tegul būna testamentas mums visiems, ypač jauniesiems socialdemokratams.

Dabar labiausiai norisi užjausti, paguosti ir palaikyti Juro artimuosius, netekusius paties brangiausio žmogaus. Linkėčiau stiprybės šią sunkią gyvenimo valandą Juro žmonai Živilei, kuri liko su be galo į Jurą panašiu sūneliu Joriu, Juro tėveliams bei kitiems patiems artimiausiems žmonėms ir draugams.

Esame su jumis!