Aktualijos

10891816_950060281701378_7781865555403206660_nOficialus vizitas Gruzijoje buvo labai šiltas ir produktyvus.Vizito metu su šalies premjeru Irakliu Garibašviliu kalbėjomis apie Gruzijos pažangą euroatlantinės integracijos procese ir Lietuvos paramą šiame kelyje, aptarėme dvišalį ekonominį bendradarbiavimą, energetikos ir susisiekimo aktualijas.

Premjerui išreiškiau paramą dėl Gruzijos teritorinio vientisumo, I. Garibašvilis padėkojo už pastangas plėtoti draugiškus santykius ne tik tarp valstybių, bet ir tarp žmonių.

Kartu išreiškėme paramą krizės Ukrainoje kamuojamiems žmonėms ir aukų artimiesiems.

Vizito Gruzijoje metu susitikau su tautiečiais gyvenančiais ir dirbančiais šioje šalyje. Susidariau įspūdį, kad lietuvių bendruomenė Gruzijoje yra tikrai gerbiama, vertinama. Neabejotina, kad lietuvių bendruomenės Gruzijoje veikla prisideda prie dvišalių santykių puoselėjimo tarp valstybių.

Tbilisyje atidarėme Lietuvos ir Gruzijos verslo forumą, kurio metu su Gruzijos premjeru pasirašėme Ekonominio bendradarbiavimo susitarimą. Jame numatoma stiprinti partnerystę abi šalis dominančiose srityse – prekybos, investicijų bei technologijų.