Aktualijos

IMAG2057Didelio atgarsio viešumoje sulaukęs sanatorijos „Pušyno kelias“ ir Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaiko raidos centro klausimas išspręstas taip, kad būtų paisoma abipusių interesų.

Skubiai sušauktame išvažiuojamame posėdyje aptarėme šį visuomenei svarbų klausimą. Vilniuje taip reikalingos reabilitacijos paslaugos tikrai išliks. Tačiau yra papildomų apleistų pastatų „Pušyno kelyje“, kurie bus prikelti naujam gyvenimui – juose iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo bus įkurdintas Vaiko raidos centras tuomet, kai patalpos bus suremontuotos.

Sanatorijos su reabilitacijos paslaugomis niekas nenaikins, reabilitacijos paslaugos ir vaikams, ir suaugusiems toliau bus teikiamos, o papildomai suremontavus teritorijoje esančius pastatus bus galima teikti dar daugiau paslaugų, reikalingų pacientams.

Artimiausiame Vyriausybės posėdyje bus pritarta pateiktam projektui, kuriuo „Pušyno kelias“ iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rankų bus perduotas Sveikatos apsaugos ministerijos žinion. Ši turės pasirūpinti naujų patalpų renovacija, tam jau numatytos lėšos – 1mln. 200 tūkst. eurų.