Aktualijos

10448529_1029745597066179_1666218130970433672_oLietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, švenčiantys savo įkūrimo 90-ies metų jubiliejų, neatsiejami nuo valstybės veiklos. Jie vykdė ir iki šiol vykdo valstybės deleguotas funkcijas, atstovauja Lietuvai tarptautinėse bendrijose, puoselėja verslo kultūrą ir socialinę atsakomybę, verslininkams atveria kelius į pasaulio rinkas.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, savo veikla aprėpiantys visus šalies regionus, tapo patikimu Vyriausybės socialiniu partneriu ir ėmėsi labai svarbios misijos – burti verslo bendruomenę, skiepyti solidarumo, atsakingos partnerystės ir savitarpio pagalbos idėjas.

Rūmų iniciatyvos prisideda prie šalies ekonominės pažangos. Prekybos, pramonės ir amatų rūmai, siejantys daugelį smulkaus ir vidutinio verslo įmonių regionuose, yra nepamainomas sąjungininkas įgyvendinant Regionų plėtros programą, skirtą verslo plėtrai, investicijoms į atskiras vietoves pritraukti.

Nuoširdžiai dėkoju ir jaučiuosi ypatingai pagerbtas gavęs Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbingą apdovanojimą, auksinę “Darbo žvaigždę”, teikiamą už nuopelnus Lietuvos ūkio pažangai. Šis apdovanojimas dar labiau sustiprino mano kaip Vyriausybės LSDP vadovo  ryžtą visais būdais siekti Lietuvos gerovės.