Aktualijos

14479_9c4f47a4f52b53db95d94ffbfeee67cfPenktadienį dalyvavau iškilmingoje šventėje, kurios metu buvo atidarytas Panemunės tiltas Kaune.

Panemunės tiltas kauniečius pasitinka praplatinta tilto perdanga. Visas naujojo tilto ilgis siekia 273,23 m, bendras plotis – 20,8 m, važiuojamosios dalies plotis – 14 m. Šią savaitę kelininkai taip pat užbaigė Tilto gatvės rekonstrukciją bei atnaujino į Panemunės pusę vedančią Vaidoto gatvę.

Tai vienas greičiausiai Kauno mieste pastatytų tiltų. Reikia pasveikinti bendrovę „Kauno tiltai“, kuri ir savo lėšomis prisidėjo prie tilto statybos. Noriu padėkoti Kauno merui ir visai tarybai, kuri buvo suinteresuota, kad tiltas būtų kuo greičiau atidarytas.

Po trejų metų pertraukos abu Kauno krantai vėl sujungti. Tiltas atidaromas tinkamu metu – prieš Vėlines, kai transporto srautai dar labiau padidėja. Nuo šiol kauniečiams nebereikės gaišti laiko keliaujant aplink.

Tai, kad buvo rasti sutarimai sprendžiant sudėtingus finansavimo klausimus rodo: esame nusiteikę dirbti, o ne ginčytis. Esame orientuoti į rezultatą, gerovę žmonėms.