Aktualijos

10963_54dda807621141b4ec46a2ef0149bc17Puikiai pasišnekėjome apie paramą verslo plėtrai, regionų plėtrai skirtų lėšų panaudojimo perspektyvomis, infrastruktūros gerinimą – pirmiausia. Kur? Pabradėje. Mat apsilankiau UAB „Intersurgical“, kur susitikau su įmonės vadovais ir tarybos nariais.

UAB „Intersurgical“ savo gamybinę veiklą Lietuvoje pradėjo 1995 metų liepos mėnesį. „Intersurgical“ yra viena iš nedaugelio pasaulyje, kuri specializuojasi vienkartinių kvėpavimo gaminių gamyboje, ir tai yra esminis faktorius, leidžiantis bendrovei būti vienai iš inovatyviausių pasaulyje savo srityje. Bendrovėje „Intersurgical“ šiandien dirba 1 900 darbuotojų. Ši įmonė yra vienas didžiausių darbdavių ne tik Švenčionių rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

Neseniai „Intersurgical“ užbaigė įgyvendinti vieną iš investicinių projektų „UAB „Intersurgical“ MTTP infrastruktūros plėtra“, kurio pagrindinis tikslas yra didinti įmonės konkurencingumą, plečiant esamą MTTP infrastruktūrą bei veiklų mastą, kuriant ir tobulinant oro takams, anestezijai, reanimacijai ir deguonies bei aerozolio terapijai skirtus gaminius.

Šio projekto įgyvendinimas reiškia, kad turėsime dar daugiau naujesnių ir inovatyvesnių kvėpavimo slaugos gaminių bei dar daugiau darbo vietų. UAB „Intersurgical“ turi tris gamybines įmones Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje. Lietuvoje įkurta įmonė pagamina virš 60 proc. visos „Intersurgical“ grupės pagaminamos produkcijos ir sėkmingai kuria darbo vietas.Noriu pasidžiaugti, kad nuo projekto įgyvendinimo pradžios įmonė jau įdarbino virš 300 naujų darbuotojų.